Yaşamın kaçınılmaz bir gerçeği olarak, koltuklar belli bir kullanım sonrasında kirlenirler. Küçük kırıntılar koltukların arasına girer, içecekler dökülebilir, evcil hayvanların tüyleri dökülebilir. Neyse ki, bir koltuğun temizliğini Ankara koltuk yıkama ile uzman ellere bırakma şansınız var.

Ankara Koltuk Yıkama Süreci Nasıl İlerler?

Ankara Koltuk Yıkamada Uzman Kadroları Tercih Edin

 • İlk olarak, koltukların yüksek emiş gücüne sahip makineler ile tozlarından arındırılması sağlanır.
 • Koltuğun üzerine özel karışımlı su serpilir ve koltuk kumaşına uygun olarak bu özel karışımlı su, yıkama şampuanı ile karıştırılır.
 • Belli bir süre beklenerek bu karışımla kirlerin yumuşaması sağlanır. Lekeler ve tozlar makine yardımıyla tekrar çekilir.
 • İnatçı lekeler için, özel leke çıkarıcılar kullanılır ve koltuk kumaşının deformasyona uğramaması için hassas fırçalarla fırçalanır.
 • Lekelerinden arınan koltuk, özel makineler yardımıyla hijyenik bir hale gelinceye dek yıkanır.
 • Kurutma işlemi, yıkama işleminin tamamlanmasından sonra yine özel makineler aracılığıyla gerçekleştirilir.
 • Son olarak koltuk havalandırma işleminden geçirilir ve paketleme yapılır.

Ankara Koltuk Yıkamada Uzman Kadroları Tercih Edin

Ankara Koltuk Yıkamada Uzman Kadroları Tercih EdinKoltuklarınız kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde kirlenirler. Evlerde koltuk yıkama işlemi bir hayli zahmetli olduğundan, koltuklarını yıkatmak isteyen vatandaşlar, Ankara koltuk yıkama hizmetlerini tercih edebilirler.

Hizmetler, koltuk yıkama konusunda uzman ve deneyimli kişiler tarafından sağlanırlar. Yıkama işlemlerinde sağlığınıza zarar verebilecek herhangi bir kimyasal kullanımına yer verilmediği için, bu kadroyu güven ile tercih edebilirsiniz. Hijyenik yıkama, doğru teknikler ve profesyonel bir kadro ile koltuklarınız ilk günkü görünümüne kavuşacaklar.

Koltuk yıkama hizmetlerinin yanı sıra, ekipler aracılığıyla perde, yatak, yün ve halı yıkama hizmetleri konusunda da çözümlemeler alabiliyorsunuz.

Ankara Koltuk Yıkama İle Ne Tür Koltuklar Yıkanabilir?

Koltuklar, genellikle kumaş materyaller ile imal ediliyorlar ve müşteriler de en çok bu modelleri tercih ediyorlar. Fakat farklı materyaller ile üretilen koltuklar da mevcuttur. Örneğin deri ile imal edilen koltuklar da piyasada mevcuttur. Bu nedenle koltuk yıkama hizmeti talebiniz sırasında, hangi malzeme ile üretilen koltuğu yıkatmak istediğinizi belirtmeyi unutmayınız.

Ankara Koltuk Yıkamasında Fiyatlar Nedir?

Koltuk yıkama hizmetleri, koltuğun üretildiği materyale ve koltuğun büyüklüğüne göre değişkenlik gösteren fiyatlarla veriliyor. Kolaylıkla ulaşabildiğiniz uzman ekipler size koltuğun materyali, büyüklüğü ve yıkaması hakkında detaylı bilgiyi sağlayacaklardır. Fiyat aralıklarını da bu uzman ekipler sayesinde öğrenebilme imkanınız vardır.

Ankara Koltuk Yıkamada En Çok Merak Edilenler

Koltuklarınız, uzman ekipler tarafından evinizden teslim alınarak yıkama yapılan adrese herhangi bir hasar verilmeden götürülüyor. Yıkamalarda özel bazı karışımlar kullanılıyor ve bu karışımlar koltuklardaki lekelerin derinlemesine temizlenmesi konusunda ekiplere yardımcı oluyor. Koltuklarınızın temizliği kısa zaman içerisinde tamamlanarak adresinize teslim ediliyor ve koltuklarınıza bütün bu işlemler dahilinde hiçbir zarar gelmiyor.

Halıların halı yıkama işlemlerinde en çok merak edilen, kullanılan karışımların sağlığa zararlı olup olmadığıdır. Bu karışımlar lekelerin çıkarılması içindir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizlerler. Fakat insan sağlığı üzerinde hiçbir yan etki söz konusu olmayacaktır. Bunun bilincinde olarak uzman ekipler bu leke çıkarıcı gereçleri kullanıyorlar.

Ankara Koltuk Yıkamada Hizmetin Şartları

Ankara Koltuk Yıkamasında Fiyatlar Nedir?Koltuk yıkama konusunda belli hizmet şartları bulunuyor, bu nedenle hizmeti alacağınız zaman bu şartları göz önünde bulundurmanızı sizlerden talep ediyoruz.

Koltuklarınız antika ise, bu koltuklara yıkama işlemi gerçekleştirilmiyor. Antika ürünler narin yapılıdırlar ve kolay bir şekilde deformasyona maruz kalırlar. Bu nedenle yıkama işlemlerinin bu narin parçalara uygulanması söz konusu olamaz.

Yıkatacağınız koltuğun materyaline göre bilgi alarak yıkama işlemi talebinde bulunmalısınız. Yıkama işleminin gerçekleştirilemediği malzemeden bir koltuğa sahipseniz, yıkama işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

Koltuk Yıkamasında Kimyasal Madde Kullanılmakta mı?

Koltuk yıkamasında, müşterilerin en çok merak ettikleri soru budur. Çocuklarınızın ve sizin sağlığınız, firma bünyesinde en önem verilen konudur. Firma olarak ekipler herhangi bir sağlığa zararlı madde kullanımına yer vermemektedirler. Bu nedenle koltuklarınızın sağlığınıza tehdit oluşturacak maddelerle yıkanmaları söz konusu değildir. Alerjen veya sağlığı tehdit edici maddelere yer vermeyen doğal karışımlar ile koltuk yıkama işlemleriniz yapılır. Bu nedenle koltuklarınızı güven içerisinde ekiplere teslim edebilirsiniz.

Koltuktan Hangi Lekeler Çıkarılabiliyor?

Koltuk yıkaması sırasında birçok lekenin çıkarılabilmesi söz konusudur ve buna inatçı kirler de dahildir. Bu nedenle listelememiz söz konusu olursa;

 • Mürekkep lekesi
 • Boya lekesi
 • Çay lekesi
 • Yemek lekesi
 • Kan lekesi
 • Meyve suyu lekesi
 • Vişne lekesi
 • Oje lekesi
 • Küf lekesi,
 • Tükenmez kalem ve boya kalemi lekesi temizlenebiliyor.

Halı Yıkama Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’da Ankara koltuk yıkama olarak hizmet veren ekiplere ulaşmak son derece kolaydır. Koltuklarınız evinizden teslim alınır, fakat yıkama tesisine ulaşmayı tercih ederseniz, Batıkent İnönü mahallesine son derece yakın bir konumda olan Eryaman mahallesinde bulunuyor.