Perdeler, evlerin tarzını ve zevklerini yansıtan eşyalardan bir tanesidir. Belli bir zaman içerisinde zevkinize ve tarzınıza göre aldığınız perdeler kirlenmeye maruz kalabilir ve ilk günkü renklerini büyük oranda kaybedebilirler. Özellikle beyaz renkteki perdeler, kir ve tozu çok fazla tuttukları için zaman içerisinde grileşir ve kar beyazı renklerini kaybederler. Birçok ev hanımının korkulu rüyası olan perde temizliği, Ankara perde yıkama ile güvenli ellerdedir.

Ankara Perde Yıkama İşlemlerinin Süreci

Ankara Perde Yıkama

 • Perdeleriniz sizden teslim alınıp yıkama tesisine getirildikten sonra, özenli bir temizlik işleminden geçirilirler.
 • Perdenin kumaşı ve üretildiği malzeme tespit edilerek, en uygun dezenfektan malzemeleriyle temizleme işlemi gerçekleştirilir
 • Bu temizlik işleminde sağlığa zarar vermeyen karışımlar kullanılır.
 • Perdeleriniz beyaz renkli ise, renklerinin ilk günkü beyazlığını kazanması için grilik gideren karışımlarla yıkama gerçekleştirilir.
 • Hassas malzemeli perdeler, hassas yıkama aletleriyle temizlenir ve böylelikle yıkamada herhangi bir yıpranma oluşmaması sağlanır.
 • Yıkama işlemi tamamlanan perdeniz, kurutularak ve ütülenerek paketlenir ve kapınıza teslim edilir.

Ankara Perde Yıkamayı Deneyimli Ellere Bırakın

Ankara Perde Yıkamayı Deneyimli Ellere BırakınPerde temizliği birçok ev hanımının korkulu rüyasıdır ve özellikle beyaz perdelerin renklerinin istenildiği gibi kar beyazı kalabilmesini sağlamak son derece zor bir işlemdir. Evde yıkama yaptığınız zaman, yanlış dezenfektanları kullanmak istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle kaliteli ve kesin bir temizliği uzman ellere teslim etmelisiniz.

Ankara perde yıkama ile işinin ehli bir personel ile çözüm ortaklığı alabiliyor ve narin perdeleriniz bile hiçbir yıpranmaya maruz bırakılmadan yıkanabiliyor.

Yıkama işlemleri perdelerle sınırlı kalmıyor. Halı, kilim, koltuk, yatak, yün yıkama gibi işlemleriniz için de deneyimli personelleri seçebilme imkanınız bulunuyor. Böylelikle uygun fiyatlara evlerinizde kullandığınız birçok eşyayı yıkatabilirsiniz. Halılara overlok işlemleri de personellerin deneyimli elleriyle bir sanat harikasına dönüşüyor.

Ankara Perde Yıkamasında Ne Tür Perdeler Yıkanabilir?

Ankara Perde Yıkama İşlemlerinin SüreciPerde yıkama işlemleriniz için tül perdeler, kumaş perdeler, rustik perdeler, zebra desenli perdeler, jaluzi perdeler yıkama işlemlerinden geçirilebiliyor. Bu konuda işinde uzman personeller tarafından bütün yıkama aşamaları tamamlanıyor. Perdelerinizin yıpranmama garantisiyle birlikte, sizin için değerli bu ev dekorasyonunu aldığımız kalite ile kapınıza teslim ediyoruz.

Ankara Perde Yıkama İşlemlerinde Fiyat Ne Olacaktır?

Perde yıkaması konusunda alacağınız hizmetlerin fiyatlandırması, perdenin üretildiği kumaşın cinsine göre değişecektir. Ayrıca perdenin uzunluğu ve genişliği gibi ölçütler de çıkarılacak fiyatlara etki edecektir. Perde tipiniz, bu ölçütlerde göz önünde bulundurulan en önemli kriterdir. Bu yüzden servis hizmetlerinden fiyatlandırmaya dair bilgileri temiz edebilirsiniz. Perde tipi ve kumaşı gibi bilgileri servis hizmetlerine bildirirseniz, belli bir yıkama fiyatlandırması alabilmeniz mümkün olacaktır.

Ankara Perde Yıkamasında Sık Sorulan Sorular

Ankara Perde Yıkamasında Ne Tür Perdeler YıkanabilirPerde yıkamalarında, müşterilerin merak ettikleri pek çok konu olabiliyor. Örneğin grileşme yaşanan beyaz perdelerde rengin eski haline döndürülmesi, kimyasal madde kullanıp kullanılmadığı veya perdelerde yıkamada yıpranma yaşanıp yaşanmayacağı en çok merak edilen konulardır.

Perde yıkama işlemleri, grileşen beyaz perdelerin renklerinin eski haline getirilmesi konusunda özel malzemelere ve deneyimli bir ekip çalışmasıyla gerçekleştiriliyor. Bu nedenle tozdan veya kirden grileşen perdeleri beyazlatmak ekiplerin uzmanlık alanıdır.

Perde yıkamalarında perdelere zarar gelmez, çünkü kumaşa uygun olan dezenfektanlar kullanılır. Bu dezenfektanların insan sağlığı üzerinde hiçbir yan etkisi söz konusu olmuyor. Çalışanların ve müşterilerin sağlıklarını göz önünde bulundurarak, kimyasal karışımlara yer verilmiyor.

Perde Yıkama Konusunda Hizmet Şartlarımız

Perdeleriniz antika değeri taşıyan bir grup içerisinde yer alıyorsa, bu tür perdelerin yıkama işlemlerinde zarar görmeleri muhtemel olacağı için bu tür perdelere yıkama işlemi yapılmıyor. Antika değeri bulunan materyaller çok kolay yıpranırlar ve aşınma payları çok yüksektir. Bu nedenle makineyle yıkama yapılması söz konusu olmayacaktır.

Perdenizin boyutları ve türü gibi bilgileri servis hizmetleriyle paylaştığınız takdirde, yıkama işlemine tabi tutulup tutulamayacağı size detaylı olarak bildirilecektir. Bu nedenle bu bilgileri servis hizmetleri ile paylaşmaya özen göstermeniz talep ediliyor.

Perdeden Çıkarılabilecek Lekeler Listesi

Perde yıkaması konusunda özel arındırıcı dezenfektan karışımlar kullanıldığı için, birçok leke kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Perdelerinizden çıkarılabilecek lekeleri listeleyecek olursak;

 • Çay veya meyve suyu lekesi
 • Kan lekesi
 • Boya lekesi
 • Yağ lekesi
 • İs ve tütün lekesi
 • Şarap lekesi
 • Tükenmez kalem lekesi
 • Çikolata lekesi
 • Küf lekesi
 • Pas lekesi çıkarılabilir.

Perde Yıkama Hizmetlerine Ulaşmak İçin

Ankara perde yıkama hizmetlerine ulaşabilmeniz, merkezi bir lokasyonda bulunması nedeniyle oldukça kolaydır. Yıkama tesisini dilerseniz yerinde yıkamayı görmek için ziyaret edebilirsiniz. Batıkent’te yer alan İnönü mahallesinden, Dil Devrimi caddesine ulaşarak ve bu caddeden Eryaman mahallesine saparak tesise ulaşabileceksiniz. Perdeleriniz bu tesis bünyesinde kaliteli bir şekilde yıkanıyor ve kapınıza kadar teslim ediliyor.