Sincan Halı Yıkama Yerleri

Günümüz şartlarında çoğumuz apartmanlarda yaşıyoruz. Evimizin temizliğinde önemli bir yeri olan halılarımızı yıkamak için uygun bir alan bulamıyoruz. Aslında yıkamak için alan olsa dahi halıları gerçekten temizleyebilmek çok zordur. Bu iş için halı yıkama konusunda tecrübeli halı yıkamacılar tercih edilmelidir. Sincan halı yıkama yerleri arasında en çok tavsiye edilen firma, Damla Halı Yıkama’dır.

Ankara Damla Halı ve Koltuk Yıkama, deneyimli kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile halı yıkama sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş bir firmadır. Kurulduğu zamandan itibaren müşterilerin memnuniyetini kazanan firmamız, Ankara’nın farklı ilçelerine de hizmet vermeye başlayarak hizmet ağını her geçen gün büyütmeye devam ediyor.

Güvenilir Sincan Halı Yıkama Yerleri

Ankara Sincan’da halılarınızı yıkatmak istiyor ama Sincan halı yıkama yerleri hakkında bilginiz yoksa size bu sektörde en güvenilir firma olmayı başaran Damla Halı Yıkama’dan bahsedelim.

2008 yılında Ankara’da kurulan firmamızın merkez ofisi Eryaman Mahallesi 2. cadde 41/c Eryaman/Etimesgut adresinde yer almaktadır. Damla Halı Yıkama fabrikamızda, teknolojinin son ürünü olan makinelerimiz ile halı yıkama işlemlerini yapmaktayız. Yıkama sırasında insan sağlığına uygun, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış deterjanları kullanmaktayız.

Müşterilerimizin mağdur olmamaları için siparişlerini alırken randevu tarihi belirliyoruz. Bu randevu tarihlerine uygun olarak halıları alıp, yıkama ve kontrol işlemleri bittikten sonra evlerine teslim ediyoruz. Müşterilerimiz isterse, yerinde yıkama ile halıları olduğu yerde temizliyoruz. Bu işlemi genellikle iş yerleri tercih etmektedir.

Sincan En Uygun Fiyatlı Halı Yıkama

Sincan’da verilen hizmeti ve güveni esas aldığınızda en uygun fiyatlı halı yıkama yeri Damla Halı Yıkama olarak karşınıza çıkar. Özellikle müşterilerimizin tavsiyeleri ile bizi tercih edenler olmaktadır. Müşterilerimizin istek ve şikâyetlerini her zaman değerlendirerek, halı yıkama sektöründe kaliteli hizmetler vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sincan halı yıkama yerleri arasında en çok tercih edilen Damla Halı Yıkama’ya gönül rahatlığıyla halılarınızı bırakabilirsiniz. Halı yıkama dışında koltuk, yatak, yün, perde, yorgan yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Siparişlerinizi web sitemizden online olarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşarak verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama M2 Fiyatları Ankara başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.