Halılardan çıkan 1 gramlık tozda, yaklaşık yüz milyon mikrop bulunur. Fakat dezenfekte edilerek yıkanan halılar, bu mikroplarından tamamen arındırılır.

Kurallara uyulmadan yıkanan halılar mikroplardan arındırılamaz. Evde veya ofislerdeki halılarda sürekli olarak kir ve toz birikir. Yüzeysel olarak yapılan temizlik işlemlerinde yok edilemeyen kirler halının derinliklerine işler. Alerjik özellikli olan maytlar, mikroorganizmalar, akarlar halıların derinlerinde yuva yapar ve hızla ürerler. Halılarınız özel koşullarda ve doğru teknikler ışığında dezenfekte edilmediği sürece derinlemesine temizlik sağlanamaz ve mikroplardan arınamaz. Bu durum da çeşitli alerjilere ve hastalıklara davetiye çıkarır.

Bağlıca halı yıkama servisinde halılarınız cinsine, dokuma özelliklerine ve niteliklerine göre sınıflandırılarak yıkanırlar. Böylelikle derinlemesine temizlik sağlayabileceğiniz bir hizmeti tercih etmiş olursunuz.

Bağlıca Halı Yıkama Servisinin Hizmet İşlemleri

Bağlıca Halı Yıkama

 • Teslim alınan halılar, öncelikle cinsine ve iplik türüne göre tesiste birbirlerinden ayrılırlar.
 • Daha sonra halının üzerinde biriken kırıntı ve tozlar makineler yardımıyla temizlenir.
 • Halı yıkama makinesine halının türüne ve ipliğine göre halı yıkama şampuanı ve leke çıkarıcı eklenir.
 • Halı yıkama makinesinde özel şampuanı ile derinlemesine yıkanır ve kirlerin tamamen çıkması sağlanır.
 • Yıkanan ve mikroplardan arındırılan halı, özel bir kurutma odasına alınır.
 • Kurutma odasında sıcak havanın yardımıyla halının hem kuruması hem de havalandırılması sağlanır.
 • Evinize teslim aşamasında halıya zarar gelmemesi ve kirlenmemesi adına paketleme yapılır.

Bağlıca Halı Yıkama Servisimizin Deneyimi

Bağlıca Halı Yıkama Servisimizin DeneyimiHalı yıkama işlemleri ustalık, tecrübe, bilgi ve birikim, deneyimli ekip çalışması ve ekipman isteyen bir iştir. Halı yıkama işlemlerinde halı yıkayan ekipler hangi halıyı nasıl yıkayacağını ve hangi halı için hangi temizlik maddelerinin kullanılacağını iyi bilmelidirler.

Firmamız Ankara’daki vatandaşların güvenliğini, sağlığını ve memnuniyetini kazanmak için üstün kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmaktadır. Bağlıca halı yıkama olarak, temizliğin her türünde müşteriler ile karşılıklı güven sağlanması gerektiğini biliyor ve buna göre işinde uzman personeller ile çalışıyoruz.

Kilim, halı, yün, perde, yatak, koltuk ve yorgan yıkama işlemleriniz için müşteri hizmetleri desteği alabilir ve halılara overlok hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Bağlıca Halı Yıkama Servisinin Yıkadığı Halı Türleri

Uzman ve deneyimli personellerin kaliteli yıkama servisleriyle birlikte Çin halısı, Shaggy halısı, Bünyan halısı, samur halı, makine halısı, Hereke halısı, kilimler, Nepal halısı, Isparta halısı, el dokuma halısı, halıflex, deko halısı yıkama hizmetlerini kullanabiliyorsunuz.

Bağlıca Halı Yıkama Servisinde Fiyatlar

Ankara’daki müşteriler halılarını Bağlıca halı yıkama servisi hizmetleriyle kaliteli bir biçimde yıkatabiliyorlar. Bu servisin fiyatlarını dilerseniz müşteri hizmetlerinin yardımını alarak, dilerseniz de internet sayfasında yer verilen fiyatlandırma listelerini inceleyerek öğrenebiliyorsunuz.

Bağlıca Halı Yıkaması Hakkında En Çok Merak Edilen Sorular

Bağlıca Halı Yıkama Servisinin Hizmet İşlemleriHalı yıkama servislerine müşterilerin danıştıkları ve merak edilen bilgiler arasında halıların türüne göre mi şampuan kullanıldığı, bu yıkama maddelerinin lisanslı olup olmadıkları ve halılarda herhangi bir yıpranmaya neden olup olmayacakları bulunuyor.

Her halı farklı iplikle dokunuyor ve bu nedenle bu ipliğe uygun halı şampuanlarının tercih edilmesi gerekiyor. Yıkama servis personeli halının türüne göre şampuan kullanıyor ve bu ürünlerin lisansları bulunuyor. Halılar doğru teknikler ve doğru ürünler ile yıkandığı için de hiçbir yıpranma yaşanmıyor.

Bağlıca Halı Yıkama Servislerinin Hizmet Koşulları

Halı yıkama personelinin yıkayabileceği ve yıkayamayacağı ürünler mevcuttur. Örneğin 10 x 10 mt’den daha küçük boyutlardaki halıların makinelerde yıkama işleminin yapılamadığı gibi, antika değerindeki halı ve kilimlerde de yıkama hizmeti verilmiyor. Yıkatmak istediğiniz ürünlere dair bilgiyi müşteri hizmetlerinden sağlayabiliyorsunuz. Bu nedenle bu bilgilerin ışığında halı yıkama servisinin hizmetini almayı talep etmelisiniz.

Halı Yıkamasında Kimyasal Madde İçermeyen Lisanslı Ürünler Kullanılır

Bağlıca Halı Yıkama Servisinin Yıkadığı Halı TürleriHalılarda derinlemesine bir temizliğin sağlanabilmesi için kimyasal ürün kullanılması gerekmez. Halının türüne ve ipliğine uygun olarak kullanılacak yıkama ürünleri zaten halıyı derinlemesine temizleyerek mikroplardan arındıracaktır. Kimyasal maddeler ipliklere zarar verir ve halının ömrünü kısaltır. Bu nedenle halı yıkama personellerimiz kimyasal madde içeriği bulunmayan halı şampuanları, halı esansları ve leke çıkarıcılar kullanıyorlar.

Halı Yıkamasında Ürün Teslimatı

Halı yıkama servisine teslim edeceğiniz halıların türüne ve adedine göre ürün teslimat süreleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle müşteri hizmetlerine belirteceğiniz bilgiler ışığında halılarınızı ne kadar sürede teslim alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Halı Yıkamasında Çıkarılan Lekelerin Listesi

Halı yıkama işlemlerinin dahilinde çıkarılabilecek lekelerin kapsamlı listesi aşağıda olduğu gibidir.

 • Şarap lekesi,
 • Vişne lekesi,
 • Çay lekesi,
 • Kan lekesi,
 • Küf lekesi,
 • İs lekesi,
 • Kahve lekesi,
 • Kalem lekesi,
 • Mürekkep lekesi,
 • Yemek lekeleri leke çıkarıcı ürünlerin yardımıyla çıkarılabilir.

Halı Yıkamasına Başvurabileceğiniz Adres

Halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız, adrese ulaşabilmeniz için Batıkent Bulvarı istikametinden Ayaş Ankara Yolu Bulvarı’na çıkmalı ve buradan Etimesgut Eryaman mahallesine ulaşmalısınız.