Halılar ev ve iş yerleri için oldukça önemlidir. Ev ve iş yerleri için önemli olan halıların bakım ve temizlikleri de oldukça büyük önem taşıyor. Özellikle belli bir süre sonra halılar dış etkenlerin de etkisi ile kirleniyor ve tozlanıyor. Bu durum üzerine düşülmemesi durumunda önemli sağlık sorunlarını da beraberinde getiriyor. Eğer ki küçük çocukların yaşadığı yerlerdeki halıların bakım ve temizlikleri oldukça büyük önem arz ediyor.

Batıkent Halı Yıkama Adımları / Süreçleri

Kaliteli halı yıkama hizmeti veren firmanın halı yıkama süreçleri halıların bakım ve temizlikleri açısından oldukça önemlilik arz ediyor. Firmanın halı yıkama süreçleri şu şekilde sıralanabilir;

  1. Teslim alınan halıların öncelikle mevcut olan yüzeysel temizliği yapılıyor,
  2. Yüzeyse temizlikten sonra halıların vakumlu temizlik araçları ile üzerine bulunan kir ve tozlardan arındırılması sağlanıyor,
  3. Sonraki aşamada ise kimyasal madde içermeyen temizlik ürünleri ile yıkama işlemine başlanıyor
  4. Temizlik ürünleri ile temizlik işlemleri bittikten sonra kurulama aşamasına geçilerek halıların temizlikleri tamamlanıyor.

batıkent halı yıkama

Halı Yıkamada Kaliteli Hizmet

Firma halı yıkama konusunda deneyimli bir kadroya ve tecrübeye sahip olarak hizmet sunuyor. Halıların sadece temizlikleri değil aynı zamanda halıların tahriş olan bölgelerinin bakım ve onarımları da yapılıyor. Böylelikle halılar hem temiz ve hijyenik oluyor hem de bakımlı olarak kullanıma sunuluyor. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile firma halı yıkama konusunda tercih edilen firmaların başında geliyor.

Halı Yıkama Hizmeti Sunulan Halı Çeşitleri

Halı yıkama hizmetinde değerlendirilen birbirinden farklı halı çeşitleri söz konusudur. Bu halı çeşitlerinin başında el dokuması halılar için oldukça titiz bir yıkama hizmetleri sunuluyor. El dokuması halıların zamanla tahrip olan bölgeleri onarılarak onarım sonrasında temizlik işlemleri yapılıyor. El dokuması halılarının yanı sıra hizmet sunulan bir başka halı çeşidi de ipek ve yün halı türleridir. Bu tür halıların temizlikleri kaliteli işçilik ile yerine getirilerek sahiplerine teslim ediliyor.

Batıkent Halı Yıkama Fiyatları

Firma halı yıkama fiyatlarını halıların metre kare ölçülerine göre belirliyor. Halıların fiyatları ile ilgili firma ile irtibata geçilerek detaylı bilgiler almak mümkün. Halı yıkama fiyatları halıların tipine ve türüne göre değişiklik gösteriyor. Her halı için farklı fiyat tarifeleri söz konusu. Halı yıkama fiyatları konusunda bizleri arayarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Halı yıkama konusunda halılarının yıkama hizmeti almasını düşünen birçok kişi çeşitli sorular sorarak bilgi sahibi olmak istiyor. Halı yıkama konusunda sıkça sorulan sorular arasında halılar halı yıkama sonrasında eski kullanışlı özelliklerini kaybediyor mu sorusudur. Halılar hiçbir şekilde kullanışlı özellikleri kaybetmiyor. Sorulan bir başka soru ise halılar yıkama sonrasında renk değiştiriyor mu? Halılar yıkama sonrasında hiçbir şekilde renk değişimine uğramıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Firma halı yıkama konusunda çeşitli hizmet şartları sunuyor. Bu hizmet şartlarının başında her halı için yıkama hizmetinin verilmemesidir. Çünkü bazı özel halıların yıkama durumlarında bozulmaları gerçekleştiği için bu nedenle halı yıkama hizmeti almak için halıların özellikleri ve türü oldukça önemlidir. Firma aynı zamanda 10 metre altındaki halıları yıkamıyor. Halı yıkama hizmeti alabilmek için halıların 10 metrenin altında olmaması gerekiyor. Aynı zamanda antika halılar da halı yıkama kapsamı dışında kalıyor.

Firmanın halı yıkama politikasında temizlik ürünleri olarak hiçbir şekilde kimyasal ürünlere yer vermemesidir. Bu özelliği ile birlikte sadece halılara değil aynı zamanda doğa ve insan sağlığına da büyük önem veriliyor. Yıkama işlemlerinde kullanılan temizlik ürünleri tamamen doğal ürünlerden oluşuyor.

Firma halıların bakım ve temizliklerinin gerçekleştirilmesi için kendilerine başvuru yapılması ile birlikte 1 iş günü içinde halıları teslim alarak hızlı bir şekilde halıların bakım ve temizlik işlemlerine başlıyor. Halıların türü ve çeşitlerine göre temizlik süreleri değişmesine rağmen ortalama olarak halılar 4 iş günü içerisinde sahiplerine teslim ediliyor. Bu süre içerisinde halılar oldukça temiz ve bakımlı bir şekilde sahiplerine sunuluyor.

Batıkent Halı Yıkama Online Sipariş Formu