Eryaman Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarında sabit bir fiyat uygulaması bulunmamaktadır. Halıların cinsine, dokumasına ve metrekaresine göre uygulanan işçilikler değiştiğinden fiyatlarda farklılaşmaktadır. Halılarınızın yıkanması için güncel fiyatlar ı öğrenmek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN

FİYAT

BİRİM

MAKİNA HALISI 5,00 TL M2
SAMUR HALISI 5,00 TL M2
HALIFLEX 5,00 TL M2
DEKO HALISI 5,00 TL M2
Makine Yün Halısı 6,00 TL M2
Isparta Halısı 7,00 TL M2
Shaggy Halısı 6,00 TL M2
Milas Halısı  10,00 TL   M2
Bünyan Halısı 10,00 TL M2
Hereke Halısı 10,00 TL M2
Kilimler 10,00 TL M2
Nepal Halısı 10,00 TL M2
El Dokuma Halısı 10,00 TL M2
Çin Halısı 20,00 TL M2
İpek Halısı 20,00 TL M2
Yün Yıkama 5,00 TL Kg
Overlok 5,00 TL M
Battaniye 30,00 TL – 40,00 TL ADET
Yorgan (Elyaf) 30,00 TL – 40,00 TL ADET
Yorgan (Yün) 30,00 TL – 40,00 TL ADET
Yorgan (Pamuk) 30,00 TL – 40,00 TL ADET

Neden Eryaman Halı Yıkama?

2008 yılında Ankara’da faaliyete başlayan firmamız, sektördeki uzun yıllar hizmet vermesinden dolayı kazandığı deneyim ve üstün performansı ile Eryaman Halı Yıkama sektörünün öncü firmamızlarından olmuştur. Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan firmamız, son teknolojiye sahip makineleri ve konusunda profesyonelleşmiş personeli ile müşteri seviyesini artırarak hizmetlerine devam ediyor. firmamız, sağlık bakanlığı onaylı tamamen bitkisel temizleme ürünleri kullanarak, insan ve çevreye olan saygısını da hizmetlerinde kanıtlamış oluyor. firmamıznın merkezi, Eryaman mah., 2. cadde 41/C Etimesgut adresinde bulunuyor.Eryaman Halı Yıkama

Ne Tür Halılar Yıkanır?

firmamız hemen hemen her türlü halıyı yıkama kapasitesine ve donanımına sahiptir. Yıkadığı halıların arasında; Bünyan, Milas, Yağcıbedir, shaggy, yün, step, el dokuma gibi özel halılar ile halıflex makine halıları sayılabilir. Birçok firmamız tarafından bu özelliklere sahip halı yıkandıktan sonra halılarda yıpranma ve bazı hasarlar oluşabiliyor. Çünkü bu halılar özel özen gösterilmesi ve hassas yıkama yöntemleri ile yıkanmalıdır. firmamıznın sahip olduğu en son teknolojiye sahip makineler bu halılara hiç bir zarar vermeden ve garantili olarak yıkanıyor.

Eryaman Halı Yıkama Süreçleri

firmamız halı yıkama konusunda hiç bir hatayı gözden kaçırmayacak kadar deneyimli personele sahiptir. firmamıznın yıkama işleminden sonra teslim ettiği halılar, başka firmamızlar tarafından yıkanmadığı takdirde 6 ile 8 ay arasında hijyenliğini koruyor. firmamız, Avrupa’nın en popüler antibakteriyel ve kansorejen madde içermeyen şampuanlar ile yıkama işlemi yapıyor. firmamıznın halı yıkama süreçleri aşağıdaki aşamalardan oluşuyor:

  1. Halılar belge karşılığında alınır ve etiketlenir.
  2. Detaylı toz temizliği yapılır.
  3. El değmeden ve hijyenik olarak yıkanır.
  4. Su kalmayana kadar sıkılır.
  5. Özel odalarda kuruması için bekletilir.
  6. Leke kalıp kalmadığının kontrolü yapılır.
  7. Paketleme işlemi yapılarak teslim edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

firmamız 10 metrekareden daha az halı yıkaması yapmıyor. Ayrıca antika olarak değeri olan halılar da firmamız tarafından yıkanmamaktadır.

firmamız, halı yıkama işlemlerinde kesinlikle kimyasal ve kimyasal içerikli maddeler kullanmıyor. firmamıznın kullandığı tüm temizleme ve leke çıkarma ürünleri TSE ve Avrupa birliği standartlarına uygun, %100 bitkisel ürünlerdir. Yıkama sonrası temasta zarar verecek hiç bir alerjik ve kansorejen madde kullanılmamaktadır.

Müşterilerin firmamızyı aramasından ve adresi bildirmesinden itibaren, firmamız en kısa sürede verilen adrese ulaşarak, halıları müşteri nezaretinde inceler (herhangi bir zararın olup olmadığı kontrol edilir) ve halının cinsi ile metrekaresi üzerinden hesaplanan fiyatı müşteriye bildirerek, belge karşılığında halıyı teslim alır. Halılar yıkanıp kurutulduktan sonra (5 ile 7 gün içerisinde) müşteri aranarak teslim için randevu alınır ve adresine gidilerek, temizlenen halılar müşterinin kontrolüne sunulur, müşterinin onayına müteakip halı teslim edilerek ücreti alınır (kredi kartı ile de ödeme yapılabilir). Müşterinin beğenmemesi durumunda halı tekrardan yıkanma sürecine alınmaktadır.

Halıların üzerinde bulunan lekelerin çıkıp çıkmayacağı veya ne kadarının çıkacağı konusu, halı teslim alınırken deneyimli personelimizin kontrolü sonrası müşterilere bildirilmektedir. Genel olarak bilinen ve yaygın olan şarap, boya, vişne ve çay lekesi gibi bir çok leke özel leke çıkarıcılar tarafından çıkarılabilmektedir. Lekenin oluşmasının üzerinden az bir sürenin geçmesi, lekeyi daha kolay temizleme imkanı vermektedir.

Halıların yıkanma süreleri genellikle kullanılma durumlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. çok yoğun kullanılan halılar 2 ile 3 ayda bir, normal kullanılan halılar ise senede iki defa yıkanmalıdır.

Halılar genellikle evde en çok mikrobun yuvalandığı yerler arasındadır, ayrıca biriken tozlar da solunum yollarına zamanla zarar vermeye başlar. Bu yüzden halıların yıkanarak mikroplardan arındırılması sağlık açısından çok önemlidir.

firmamızmızın kullandığı kaliteli ürünler sayesinde halılar uzun süre toz tutmaz ve çok daha geç kirlenir.

Halılar kontrol edilerek alınıp teslim edildiğinden, oluşabilecek zararlar firmamızmızın garantisi altındadır.

Modern tesislerimizin sayesinde yılın her ayında yıkama hizmeti verebiliyoruz.

Halılarınız isteğiniz doğrultusunda yerinde yıkanarak kurutulmaktadır.