Etimesgut Halı Yıkama Yerleri

Tüm şehirlerde olduğu gibi Ankara’da da halı yıkamacılara çok fazla ihtiyaç vardır. Evinizdeki halıların gerçekten temizlenebilmesi için halı yıkama yerlerinde yıkatılması gerekir. Ankara Etimesgut Halı Yıkama Yerleri arasında en çok tavsiye edilen halı yıkama firması Damla Halı Yıkama’dır.

Etimesgut Damla Halı yıkama servislerimiz ile halılarınızı evinizden alıp, fabrikamızdaki yıkama ve kontrol işlemleri bittikten sonra tekrar evinize teslim ediyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmemek için belirttiğimiz tarihlerde halıları teslim ediyoruz. Ayrıca istek ve şikâyetleriniz olursa telefon numaralarımızdan bize bildirebiliyorsunuz.

Etimesgut’ta Halı Yıkamanın Tek Adresi

Ankara Etimesgut’ta halılarınızı güvenle bırakabileceğiniz Damla Halı Yıkama ile halılarınızı tertemiz bir şekilde teslim alıp, kullanabilirsiniz. Temiz halılarınız sayesinde eviniz her daim temiz bir görünüme sahip olacaktır. Sağlığınız açısından da düzenli halı temizliği son derece önemlidir. Halılarınızı kullanım durumuna göre 3 ay-1 yıl arasında yıkatmanız gerekir.

Etimesgut’ta bulunan Damla Halı Yıkama fabrikamızda, halılarınız hijyenik bir ortamda, özel halı yıkama makineleri ve aparatları aracılığıyla yıkanıyor. Yerinde yıkama hizmetlerimiz ile halılarınızı bulunduğu yerde de yıkayabiliyoruz. Damla Halı Yıkama ’da sadece halılarınızı değil, koltuk, yatak, yorgan, battaniye, yün, perde gibi eşyalarınızı da yıkatabilirsiniz.

Etimesgut Halı Yıkama Yerleri: Damla Halı Yıkama

Etimesgut’ta yıllardır faaliyet gösteren firmamız Damla Halı Yıkama, teknoloji ile uyumlu, yenilikçi hizmetler sunmaktadır. Müşterilerin en çok sorduğu sorulardan biri halılarım yıpranır mı, sorusudur. Tabii ki her halı aynı şekilde yıkanmaz. Halılarınızın yıpranmaması için halı türünüze göre yıkama yöntemleri uyguluyoruz.

Müşterilerimizin sorduğu diğer önemli soru ise halılarımız yıkanırken kullanılan deterjanların sağlığımıza bir zararı olur mu, sorusudur. Halılarınız Sağlık Bakanlığı onaylı deterjanlarımız ile yıkanıyor. Böylece halılarınızın sağlığınıza olumsuz bir etkisi olmuyor. Hatta halılarınız toz ve mikroplardan arındırıldığı için sağlığınız açısından olumlu bir katkısı vardır.

Etimesgut halı yıkama yerleri arasında seçim yapmakta zorluk çekiyorsanız, Damla Halı Yıkama’nın tam aradığınız gibi bir halı yıkama firması olduğuna emin olabilirsiniz. Halılarınızı Damla Halı Yıkama’da temizletmek isterseniz, web sitelerimizden ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Kafanıza takılan tüm soruların cevaplarını bizde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Halı Yıkama Yerleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.