Halılarınız her gün elektrik süpürgesiyle süpürmenize rağmen çok çabuk kirleniyorsa, yıkama işi de bir hayli yorucu gelmeye başladıysa, o zaman kendinizi yormanıza gerek yok. Halılar evlerde en sık kirlenen eşyalardandır. Bu yüzden yılda en az üç defa profesyonel halı yıkama hizmeti almanız gerekiyor. Profesyonel yıkama yapılması sağlık açısından da çok önemli olduğu için, halılarınızı Etimesgut halı yıkama hizmetlerine teslim ederek hijyenik bir temizlik servisi alabilirsiniz.

Etimesgut Halı Yıkamada Uygulanan İşlemler

Etimesgut Halı Yıkama Servisinde Hangi Halılar Yıkanıyor

 • Halılarınız evinizden teslim alınarak yıkama gerçekleştirilen tesise hasarsız bir şekilde nakledilir.
 • Halı üzerinde öncelikle makineler yardımıyla toz alma işlemi gerçekleştirilir. Toz ve kaba pisliklerin bu aşamada temizlenmesi sağlanır.
 • Daha sonra özel makinelerde halı şampuanı, halı parfümü ve leke sökücü gibi maddelerin eklendiği makinelerle halılar yıkanır.
 • Sonraki adımda kirlerinden arındırılan halılar, halıların serildiği ve bekletildiği özel bir alanda sıcak hava ile kurutulur.
 • Halılar açık alanlarda havalandırılır ve nakil sırasında tozlanmamaları için paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Etimesgut Halı Yıkama İşlemleri İçin Deneyim Şart

Etimesgut Halı Yıkama Servisinin Fiyatlandırması NedirHalılar, yapılan analizlere göre kullanıma bağlı bir şekilde yılda en az üç defa yıkanmalıdır ve bu yıkama işini mutlaka profesyonellere bırakmanız gerekiyor. Firmamız profesyonel ve uzman ekipler ile çalıştığı için Etimesgut halı yıkama hizmetleri, size aradığınız kaliteyi sunacaktır.

Halıların içine hapsolan gözle görünmeyen toz ve mikrop kalıntıları bilhassa yıkanmayıp yalnızca tozu alınan halılarda büyük bir artış gösterir. Bu durum da sağlığınız ile ilgili pek çok probleme yol açabilir. Bu anlamda sizlere profesyonel ekibiyle hizmet verebilecek firmamızdan ücretsiz olarak yıkama işlemlerine dair bilgi de edinebilirsiniz.

Halı, kilim, yatak, yorgan, yün, perde, koltuk yıkama işlemlerinin yanı sıra halılara overlok hizmetleri de ekiplerimiz tarafından veriliyor.

Etimesgut Halı Yıkama Servisinde Hangi Halılar Yıkanıyor?

Uzman ekiplerin ve ileri teknoloji makinelerin eşliğinde Bünyan halısı, Hereke halısı, Isparta halısı, halıflex, makine halısı, samur halısı, kilim türleri, deko halısı, Nepal halısı, Çin halısı, el dokuma halısı ve Shaggy halısı yıkama hizmetleri veriliyor.

Etimesgut Halı Yıkama Servisinin Fiyatlandırması Nedir?

Etimesgut halı yıkama servisinde, uzman ekiplerin desteğini alabiliyor ve birçok halı ve kilim türünü yıkatabiliyorsunuz. Yıkanacak halı ve kilimlerin türüne göre fiyatların elbette farklılık göstermesi doğaldır. Müşteri servis numaramızı aradığınız zaman metrekare bazında bir fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

Etimesgut Halı Yıkama Servisi Hakkında Merak Edilenler

Etimesgut Halı YıkamaGünümüzde çeşitli modellerde olan ve farklı farklı ipliklerle dokunan değişik halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kendisine özgü modeline ve kalitesine göre halı şampuanları ve yıkama teknikleri kullanılır. Halı sahiplerinin en çok merak ettikleri konulardan ilki de, yıkamaların tek tip halı şampuanıyla mı yoksa halının cinsine göre seçilen bir halı şampuanı ile mi yapıldığıdır.

İplik halının özüdür ve iplik türlerinden her biri halılara farklı bir renk ve yapı katar. Her ipliğin kendine has özellikleri olduğu için, yıkaması elbette ipliğe göre seçilen bir halı şampuanı ile yapılacaktır. Derinlemesine temizlik bu şekilde sağlanır ve ekiplerimiz iplik türüne göre halı şampuanları kullanarak işlemleri gerçekleştiriyorlar.

Etimesgut Halı Yıkama Servisinde Hizmet Şartları

Halı yıkama servisi bünyesinde, 10 mt x 10 mt boyutundan küçük olan halıların yıkaması yapılmıyor. Özel sanayi türü makineler kullanıldığı için, belirtilen boyuttan küçük halıların yıkamaları bu makinelerle yapılamıyor.

Sanayi türü olan ileri teknoloji makineler ile antika özelliği bulunan halıların yıkaması da gerçekleştirilemeyecektir. Kıymetli parçalar olduklarından ve yıpranmaya maruz kalmaya açık bir yapıya sahip olduklarından, antika halılarda yıkama işlemi talebi alınmıyor.

Halı Yıkama Servisinde Kimyasal Madde Kullanımı Yapılmaz

Etimesgut Halı Yıkama İşlemleri İçin Deneyim Şart

Halı yıkaması yapan ekipler halının dokumasına, iplik türüne ve hav yüksekliğine bağlı olarak yıkama işlemi yaparlar. Bu nedenle doğru malzemeler tercih edilerek, halı kalitesinden hiçbir şey kaybetmeden yıkanır. Kimyasal madde kullanımı servis bünyesinde yapılmaz, çünkü kimyasalların insan sağlığına ve özellikle çocukların sağlığına etkisi büyüktür. Yıkama işlemleri lisanslı ve kimyasal barındırmayan özel ürünlerle birlikte gerçekleştirilir.

Halı Yıkama Servisinde Teslim Etme Süreleri

Halı yıkamasına teslim edeceğiniz halıların, yıkandıktan kısa bir süre sonra evinize teslim edilmesi söz konusu olacaktır. Bu nedenle kaç adet halıyı servise verdiğiniz ve halıların boyutları gibi etkenler halıların teslim süresini uzatacaktır. Mümkün olan en kısa sürede kaliteyle halılarınızı servisten geri alabilirsiniz.

Halı Yıkama Servisinde Çıkarılan Lekeler

Halı yıkama ürünleriyle çıkarılan lekeler;

 • Çay lekesi,
 • Yağ lekesi,
 • Kalem lekesi,
 • Şarap lekesi,
 • Meyve suyu lekesi,
 • Küf lekesi,
 • Vişne lekesi,
 • Boya lekesi,
 • Kan lekesi,
 • Mürekkep lekesidir.

Halı Yıkama Servis Adresi

Etimesgut ilçesinde konumlanan halı yıkama servisi, Dil Devrimi caddesinin Eryaman mahallesi mevkiindedir.