Halı Yıkama M2 Fiyatları Ankara

Halı yıkama, temizliğin en zahmetli kısmını oluşturur. Bütün evi temizlersiniz ama bütün halıları yıkamaya gelince iş zorlaşır. Halıların temiz olmadığı bir evin temiz kalması da mümkün değildir. Herkesin bütçesine uygun halı yıkama m2 fiyatları Ankara ilinde Damla Halı ve Koltuk Yıkama şirketinde bulunmaktadır. Siz de halılarınızı bize bırakın, bu zahmetten kurtulun.

Firma olarak en büyük önceliğimiz aldığımızın ücretin hakkını verebilmektir. Teknolojik makinlerimiz ve aparatlarımız sayesinde güvenilir, kaliteli yöntemler ile yıkama işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yıkama esnasında kullandığımız deterjanların da insan sağlığına zarar vermeyen içeriğe sahip olmasına özen gösteriyoruz.

Halı yıkamanın yanında koltuk, yatak, perde, yorgan, battaniye, yün yıkama gibi hizmetleri de vermekteyiz. Siparişleriniz için bizi arayabilir ya da web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

Uygun Halı Yıkama M2 Fiyatları Ankara

Damla Halı ve Koltuk Yıkama, uygun fiyatları, teknolojik yıkama yöntemleri ile 2008 yılından beri hizmet veren bir firmadır. Firmamız olarak hizmet verdiğimiz bölgeleri giderek arttırmaktayız. Her zaman, aldığımız ücretlerin karşlığında en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Halı yıkama ücretlerimiz halılarınızın türlerine göre değişmektedir. M2 başına düşen en düşük yıkama ücretimiz makine halısı, samur halısı ve halıflex için geçerli olup, 4.50 tl’dir. En yüksek ücretimiz ise Çin ve İpek halıları için uygulanan 20 tl’dir. Deko halısı, m2 başına 5 tl olmaktadır. Makine yün halısı ve Shaggy halısı m2 fiyatları 5 tl’dir. Isparta halılarında fiyat 7 tl omaktadır.

Milas, Bünyan, Hereke, Nepal, el dokuma halılarının ve kilimlerin m2 fiyatları 10 tl’dir. Halılar için sadece yıkama hizmeti vermiyoruz. Aynı zamanda halı kenarına overlok hizmetlerimiz de mevcuttur. Metre başına 4.50 tl olmak üzere overlok yapmaktayız.

Siparişleriniz İçin Bize Ulaşın

Halı yıkama m2 fiyatları Ankara ilinde nerede daha uygundur diyorsanız, Damla Halı ve Koltuk Yıkama’yı bir defa deneyin. Hem aldığınız hizmetten hem de fiyatlarımızdan memnun kalacaksınız. Müşterilerimiz, yıkama işleminin süresi hakkında bilgilendirilir ve mutlaka belirlenen teslim tarihinde halılar evlerine ulaşır. Her türlü istek ve şikayetleriniz için merkez ofisimizi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Halı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.