Evin en önemli dekoratif unsuru olmakla birlik en çok kullanılan eşyalarından biri de her zaman halı olmaktadır. Her odada bulunan halıların üzerine kimi zaman bir içecek ve yemek dökülürken kimi zamanda halılar farklı yerlerden çekilen tozlara maruz kalıyor. Halıların alındığı günkü gibi temiz ve bakımlı kalabilmesi, yıpranmadan durabilmesi için yıkama işlemlerinin son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor olması da gerekiyor. Halı yıkama konusundaki önemin farkında olarak Sincan halı yıkama olmak üzere Ankara’nın çeşitli yerlerinde müşterilerimize son halı yıkama teknolojisi ile hizmet götürüyoruz. Deneyimli personellerimizle müşterilerimizle daima Sincan halı yıkama ekibi olarak iletişim halinde kalmayı hedefliyoruz.

Sincan Halı Yıkama Esnasında İzlenilecek Yol

Sincan Halı YıkamaHalıların yıkatılmasında firma olarak teknolojinin her türlüsünden faydalanarak en kaliteli hizmeti aşamalı bir şekilde müşterilere teslimat yapıyoruz.

Öncelikle firmamıza verilen sipariş not ediliyor. İstenilen tarihte ve saatte servis araçlarımız halıları kapıdan alarak siparişi oluşturduğuna dair belgeyi teslim ediyor.

Halılar ölçülerek metrekareleri not ediliyor ve halıların karışmaması adına üzerine not düşülüyor.

Firmamıza gelen halılar öncelikle toz alma işleminden geçiriliyor. Toz alma işlemleri tek tek makine ile yapılıyor. Halılar bu işlem esnasında tamamen tozlardan arınmış oluyorlar.

Uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz bu aşamada halıların üzerindeki lekelere müdahale ediyorlar.

Halılar üzerindeki lekelere ve tozlara müdahale gerçekleştirildikten sonra ise yıkama aşamasına geçiliyor. Bu aşamada otomatik halı yıkama makineleri kullanılıyor. Halının durumuna göre farklı baskı yapılıyor ve su miktarı da buna göre ayarlanıyor. Halı şampuanı da kullanılıyor. Firmamızda kesinlikle yerden yıkama söz konusu değildir.

Yıkanan halıların kuruması bekleniyor.

Kuruyan halılar hav süpürme işlemine geçiyor. Yani üzerinde sonradan oluşan bir toz ya da tüy parçası bulunuyorsa firmamızda bunlara müdahale ediyor.

Gözden kaçabilecek lekeler olmaması için tek tek kontroller yapılıyor.

Firmamızda halıların kötü koku oluşturmasını engellemek için parfümleme işlemi yapılıyor.

Halılar paketlenerek müşterilerimize en hızlı şekilde teslim ediliyor.

Sincan Halı Yıkama Deneyim ve Uzmanlık

Sincan Halı Yıkama Deneyim ve Uzmanlık

Halı yıkama firmamızı uzman ve deneyimli personellerle 10 yılı aşkın bir süredir büyütmeye devam ediyoruz. Kadromuz teknolojiye uyum sağlamış ve halı yıkamada gereken bütün tedbirleri alan ve yaptığı işe önem veren bir kadrodan oluşuyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına personellerimiz her türlü aşamada ilgi ve alakayı kesmiyorlar. Müşterilerimizin personellerle olan ilişkisi her zaman iyi tutulmakla birlikte birçok hizmeti de sağlama konusunda tecrübeye sahip bulunuyorlar. Firmamızda halı yıkama hizmelerinin yanı sıra yine evlerin en önemli dekorlarından biri olan perde yıkama hizmeti de veriliyor. Yorgan yıkama, yün yıkama, yatak yıkama ve koltuk yıkama gibi diğer işlemlerde de Ankara- Sincan halı yıkama firmamız da özenle hizmet sağlıyoruz.

Sincan Halı Yıkama Türleri ve Fiyatları

Sincan Halı Yıkama Esnasında İzlenilecek YolTek tıkla ulaşarak iletişime geçilebilecek olan halı yıkama firmamızda hemen her türlü halı yıkama işlemi gerçekleştirilebiliyor. Makina halısı, samur halı, Isparta halısı, Milas halısı, Bünyan ve hereke halısı, shaggy halısı, deko halısı ve halıflex aynı zamanda makine yün halıları firmamız tarafından rahatlıkla işlem görebiliyor. Yün yıkama, ipek halısı yıkamave çin halısı ile el dokuma halılarını da firmamız içerisinde deneyimli kadromuzla yıkıyoruz. Nepal halısı ile kilimlerde yıkadığımız halı türleri arasında yer alıyor. Her türlü halının hızlı ve kaliteli bir şekilde yıkatılabildiği firmamızda ücretlerde birim metrekareye göre değişiklikler gösteriyor. Fiyat konusunda hem halının türü hem de metrekare önem arz ediyor. Fiyat konusunda net bir bilgi alabilmek adına bizleri arayabilirsiniz.

Sincan Halı Yıkamada Sıkça Sorulan Sorular

Sincan Halı Yıkamada Sıkça Sorulan Sorular

Halı yıkatma esnasında en çok sorulan sorulardan bir tanesi yıkanmayan, kabul edilmeyen, halılar bulunup bulunmadığı oluyor. Firmamızda antika tarihi değerli halılar ve 10mt2 altı halılar yıkanmıyor. Halı yıkama işleminde kullanmış olduğumuz maddeler ile ilgili gelen soruların başında da kimyasal madde kullanıp kullanılmadığı geliyor. Kesinlikle kimyasal madde kullanmadan işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Firmamızdan ürünlerin teslim alınma süreci iletişime geçildiği esnada yoğunluğa göre verilen tarihte gerçekleştiriliyor. Verilmiş olan tarihte bir aksama olması söz konusu olmuyor. Teslim etme süreci de yine firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak daima müşterilere bildiriliyor. Müşterilerimizin merak konusu olan önemli konulardan biri de halı üzerinde çay lekesi, kahve lekesi, çamaşır suyu lekesi, şarap ve boya lekesi gibi lekelerin temizlenip temizlenemeyeceğidir. Gelişmiş teknolojiyi kullanan ve halı üzerinde adım adım aranan uzman personellerimiz her türlü lekeyi çıkartmaktadır.

Sincan Halı Yıkama İletişim

Ankara’da Etimesgut ilçesinde bulunan merkez ofisimize gelerek bilgi almak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla Sincan, Kızılay vb. birçok yerden ulaşım sağlayabiliyorlar. Sincan halı yıkama firmamız için de merkez ofis ile görüşülebiliyor. Merkez ofisimiz Eryaman Mahallesi 2.cadde Etimesgut Ankara’da yer alıyor. Batıkent’de yer alan Meydan Batıkent AVM ya da Demirciler yolu sitesine oldukça yakın olan ofisimizi rahatlıkla bulabilirsiniz.