Halı yıkama oldukça zahmetli bir işlemdir. Halıların yıkanması ve kurutulması gibi temizlik işinden kurtulmak için halılarınızı yıkamaya verebilirsiniz. Halı yıkama merkezlerine göndereceğiniz kirli halılar yıkanmış ve kurutulmuş olarak geri gelir. Halı yıkama zahmetinden kurtulmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Halı yıkama firması halılarınızı adresinizden teslim alıyor ve temizliğini bitirdikten sonra geri getiriyor. Ümitköy halı yıkama firmasına güvenle halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy Halı Yıkama Adımları /Süreçleri

  1. Halı yıkama firmasına gönderdiğiniz halıların yıkanma ve kurulanma aşamaları şu şekildedir:
  2. Halıların tek tek tozlardan arındırılması
  3. Halıların cinsine uygun şampuan ve ilaçlarla yıkanması
  4. Halıdaki lekelerin özel ilaçlarla çıkarılması
  5. Yıkanan halıların temiz su ile durulanması ve köpükten arındırılması
  6. Halıların kurutulması ve paketlenmesi
  7. Halı yıkama işlemi bu aşamalardan oluşur. Halıda leke oluşumu görülürse özel ilaçla leke çıkarılır ve tekrardan yıkanır.

Halı Yıkamada Yılların Tecrübesi

Halı yıkama firmamız yıllardır hizmet veriyor. Bunun getirdiği deneyim ve güvenle halılar yıkanıyor. Müşteri memnuniyeti ilk sırada bulunuyor. Firmamız kaliteli halı yıkama hizmeti sunuyor ve tüm halılar lekesiz evlere teslim ediliyor. Yıkama aşamasında halılara zarar gelmiyor. Halıların cinsine göre ilaç seçimi yapılıyor. Halı yıkama ekibimiz üstün titizlik gösteriyor ve işlemleri başarılı şekilde tamamlıyor. Yılların verdiği deneyimle halılar yıkanıyor. Halı yıkama hizmeti yıllardır sorunsuz yapılıyor.

Halı Yıkamada Hangi Tür Halılar Yıkanıyor?

Halı yıkama firmamızda pek çok halının yıkama işlemi gerçekleşiyor. Halıların özenle yıkandığı ve kurutulduğu firmamızda ipek, el dokuması, kaşmir, yün, özel dokuma, paspas, yolluk ve daha birçok halı çeşidine hizmet veriliyor. Halıların türüne göre inceleme yapılıyor ve ardından temizleme işlemi başlıyor. Her halı türüne uygun şampuanlar, leke çıkarıcıları ve ilaçlar kullanılıyor. Halıların türü yıkamada önemli rol oynuyor. Böylece halılara zarar gelmesinin önüne geçiliyor. Halı türlerine göre farklı makineler de bulunuyor.

Ümitköy Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama firmamızda farklı fiyat tarifeleri uygulanıyor. Fiyatlar halının türüne, büyüklüğüne göre belirleniyor. Halılarınızı firmaya teslim ederken halının cinsi ve metrekaresi not alınıyor. Buna göre fiyat hesabı yapılıyor. Halıların büyüklüğüne göre halı yıkama fiyatları da değişiyor. Halı yıkama fiyatlarını firmamızdan öğrenebilirsiniz. Metrekare fiyatı üzerinden hesaplama yapabilirsiniz. Halı yıkamada ilk tercihiniz olan halı yıkama firmamız sizlere özel fiyat tarifeleri de sunuyor. Halının yün, dokuma ya da ipek olması fiyat da değişikliğe sebep olabiliyor. İletişim adresi ve numarasından fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Halı Yıkamada Sıkça Sorulan Sorular

Halı yıkama işlemini kaç ayda bir yapmam gerekli?

Halı yıkama işlemini 6 ayda bir tekrarlamak gerekir. Çünkü halılar temiz görünse bile içerisinde görülmeyen tozlar yer alır. Bu yüzden tozlardan arınmak ve sağlıklı kalmak için en az 6 ayda bir halı yıkama işlemi yaptırmanız gerekir.

Halıların temiz olması sağlığa faydalı mı?

Elbette faydalıdır. Halılar temizlendikçe sadece lekeler değil tozlar da temizlenir. Sağlık için önemlidir.

Halı yıkama işleminde tüm lekeler çıkar mı?

Halı yıkama işleminde tüm lekeler çıkar. Bu işlem özel leke çıkarıcı ve halıya zarar vermeyen ilaçlarla yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Halı yıkama firmamız halı yıkama işleminde birtakım şartları öne sürer. Bu şartlar müşteri güveni açısından önemlidir. Değerli ve antik halıların yıkaması yapılmamaktadır. Bunun sebebi de doğabilecek zararları önlemektir. Ayrıca halı yıkama fabrikamız 10 metrekare altında halıların yıkama işlemini yapmaz. En az 10 metrekare halı teslim edilmesi gerekir. Halılara fişler verilir ve fişler halınızın kaybolmasını engeller. Böylece güvenle halı yıkama yapılır.

Halı yıkama işlemi sırasında kimyasal madde kullanılmıyor. Halı şampuanları ve ilaçları sağlığa zararlı içeriklere sahip olmuyor. Özellikle çocuklu aileler bu konuda endişe yaşıyor. Ancak kimyasal ürünlerimizde bulunmuyor.

Halılarınız fabrikaya girdikten sonra en geç 15 gün içinde size teslim ediliyor. Halıların sayısına göre de bu süre değişebilir. Halı yıkama firmamız Ankara Eryaman mahallesinde yer alıyor. Fabrikamıza yakın yerlere teslim süresi daha kısa oluyor. Halılar yıkandıktan ve kurutulduktan sonra evlere güvenle teslim ediliyor.

Halı yıkama firmamız lekelerin tamamını çıkarmaya özen gösteriyor. Özellikle merak edilen lekeler şunlar oluyor: Vişne, şarap, boya, kiraz, çilek, çay, çikolata, kola, kahve ve oje. Bu lekelerin halıdan çıkarılması için özel ilaçlar ve leke çıkarıcı karışımlar uygulanıyor. Böylece lekeler halıdan çıkarılıyor. Her çeşit halınızı firmamıza güven içinde verebilir, muhteşem sonuçlar alabilirsiniz. Halı yıkama randevusu için iletişime geçebilirsiniz.

Ümitköy Halı Yıkama Online Sipariş Formu